Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 



KONKURENCJE FINAŁOWE

Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia - sędzia Janusz Opara
1.nr kat. 240 AMBER Fortunately Las Vegas szpic miniaturowy (pomeranian)
2.nr kat. 18 FURIOSA GO Fuen No Oka akita
3.nr kat. 163 DESTINY CHILD Crazy Star samoyed
4.nr kat. 200 DENALI Darkness in the Forest siberian Husky

Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia - sędzia Kalvo Kriisk
1.nr kat. 166 Sonata Arctica (FCI) WOLUSPA O’NEW DAIMOND samoyed
2.nr kat. 129 REBNOR Pride of North elkhund szary
3.nr kat. 46 SHOW MAN z Dworu Akabusa (FCI) akita amerykańska
4.nr kat. 88 Obsidion HIGH ACCOLADE basenji

Wybór Najpiękniejszego Juniora - sędzia Katarzyna Fiszdon
1.nr kat. 156 Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON samoyed
2.nr kat. 233 COUNT ON ME Dreamteam szpic miniaturowy (pomeranian)
3.nr kat. 91 Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD basenji
4.nr kat. 149 RAMI Storczykowa (FCI) pies faraona

Wybór Najlepszej Pary - sędzia Rafael Garcia
1. Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD / Bahaticca’s HOGWART WITCHCRAFT basenji wł. Alicja Paździerkiewicz, Martyna Nowak
2. SHIGETORA GO Fuen No Oka/ HAKUREI GO Hidden Cascade akita wł. Zuzanna Chade
3. LINCOLN S MARKIZOVOI LUZHI / BONITA Włochaty Świat szpic miniaturowy (pomeranian) wł. Daria Just
4. Illamar THE BEST YET TO COME/ Illamar MELODY alaskan malamute wł. Robert Tokarski

Wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego - sędzia Katarzyna Fiszdon
1.nr kat. 218 BACK IN BLACK Legend of the Spirit siberian husky

Wybór Najpiękniejszego Weterana – sędzia Carmen S. Navarro Guisado
1.nr kat. 209 Kristari’s JOSE CUERVO siberian husky
2.nr kat. 96 Kanibaru FROMAJE FRAIS basenji
3.nr kat. 87 Illamar MELODY alaskan malamute
4.nr kat. 128 EMIKO FROM PRINZ PUMA Virta Valo (FCI) chow chow

Wybór Najpiękniejszego Nordyckiego Psa Zaprzęgowego - sędzia Rafael Garcia Parrondo
1.nr kat. 204 Winter Melody JUST CALL ME TROUBLE siberian husky
2.nr kat. 86 MYSTIC MAHIGUN Illa Kuvianartok alaskan malamute
3.nr kat. 156 Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON samoyed

Wybór Najpiękniejszego Nordyckiego Psa Myśliwskiego - sędzia Katarzyna Fiszdon
1.nr.kat.140 VALDAY łajka rosyjsko-europejska
2.nr kat. 132 VALOR REBEL QUEEN av Dandee elkhund szary
3.nr kat. 141 V-LAYMA łajka wschodniosyberyjska
4.nr kat. 147 CZATA Zimowle łajka zachodniosyberyjska

Wybór Najpiękniejszego Nordyckiego Psa Pasterskiego i Stróżującego - sędzia Rafael Garcia Parrondo
1.nr.kat. 222 JARVI KORPPI Albus suomenlapinkoira

Wybór Najpiękniejszego Szpica Europejskiego - sędzia Carmen S. Navarro Guisado
1.nr kat.233 COUNT ON ME Dreamteam szpic miniaturowy (pomeranian)
2.nr kat. 228 HOLIDAY Lumiste szpic mały kolorowy współczesny
3. nr kat. 259 FILI Mag Force szpic wilczy

Wybór Najpiękniejszego Szpica Azjatyckiego i Ras Pokrewnych - sędzia Rafael Garcia Parrondo
1.nr kat. 14 SHIGETORA GO Fuen No Oka akita
2.nr kat. 57 NO PAIN NO GAIN Ruthdales akita amerykańska
3.nr kat. 180 Hakone Idzu GANKEN shiba
4.nr kat. 112 NE PLUS ULTRA De Sun Vit chow chow

Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Pierwotnych - sędzia Kalvo Kriisk
1.nr kat. 91 Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD basenji
2.nr kat. 149 RAMI Storczykowa pies faraona
3.nr kat. 150 CHEVY CHEVELLE V. Oxymoron podenco z ibizy krótkowłosy

Wybór Najpiękniejszego Psa Myśliwskiego Ras Pierwotnych - sędzia Carmen S. Navarro Guisado
1.nr kat. 264 JATAWA of Noppakao the ridgeback dog

BEST IN SHOW - WYBÓR NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA KLUBOWEJ WYSTAWY Bydgoszcz 2018 - sędzia Janusz Opara
1.nr kat. 91 Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD basenji
2.nr kat. 233 COUNT ON ME Dreamteam szpic miniaturowy (pomeranian)
3.nr kat. 204 Winter Melody JUST CALL ME TROUBLE siberian husky
4.nr kat. 264 JATAWA of Noppakao the ridgeback dog