Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 



KONKURENCJE FINAŁOWE

Najlepsza Hodowla – sędzia Britt Nyberg
1.siberian husky, „Husqvarna” wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
2.alaskan malamute „z Snieżnej Doliny” wł. Niemczyk Ewa
3.samoyed „Royal Winter” wł. Wiechowska Olga
4.akita „Fuen No Oka” wł. Chade Zuzanna

Najlepszy Reproduktor – sędzia Andrzej Kaźmierski
1.samoyed Smiling Miracle FAMOUS IDOL wł. Wiechowska Olga
2.akita amerykańska No Divas ASGARDIAN wł. Kociszewski Sławomir
3.alaskan malamute KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit wł. Niemczyk Ewa
4.akita AKATSUKI Go Hidden Cascade wł. Kardasz Karolina

Najlepszy Suka Hodowlana – sędzia Ewa Szeliga-Szeremeta
1.basenji Obsidion AUTOBOT-TICCA wł. Paździerkiewicz Alicja
2.basenji KENYA Ekibondo wł. Paździerkiewicz Alicja

Najlepsza Para – sędzia Dusan Paunovic
1. basenji Bahaticca’s HOFWARTS WIZARD, Bahaticca’s HOGWARTS WITCHCRAFT wł. Paździerkiewicz Alicja, Nowak Martyna
2. basenji BUNDUSTAR African Elite, Nature’s Masterpiece HAPPY FOR ZAINABU wł. Chudzińska Krystyna
3. siberian husky Husqvarna REMEMBER ME, Husqvarna PRELUDIUM wł. Moskała Małgorzata
4. akita KAZUMI GO Hajimari, YUME NO MUSUKO GO Fuen No Oka wł. Kardasz Karolina

Najlepsze Młodsze Szczenię – sędzia Andrzej Kaźmierski
1.alaskan malamute GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny wł. Niemczyk Ewa
2.szpic miniaturowy pomeranian MARZIPAN Premiera Poland wł. Borkowska - Grochala Bożena
3.chow chow DADDY’S BLUE PRINCE Famous Face wł. Śleziak Anna
4.samoyed Snowy Symphony JACK SPAROW OF IDOL wł. Majchrowska Beata, Paczkowska Emilia

Najlepsze Szczenię – sędzia Andrzej Kaźmierski
1.siberian husky Husqvarna SIDE OF PARADISE wł. Andrzejczak Sebastian, Bucoń Wojciech
2.samoyed MOUNT FUJI Smiling Snowball wł. Wiechowska Olga
3.akita amerykańska Zyga Hirrani Himeko wł. Kociszewski Sławomir, Kocur Aleksandra
4.szpic mały kolorowy współczesny JULIET z Niedźwiedziej Gawry wł. Niemczyk Ewa

Najlepszy Junior – sędzia Dusan Paunovic
1.szpic miniaturowy pomeranian TIP TOP Premiera Poland wł. Borkowska-Grochala Bożena
2.basenji Bahaticca’s HOGWARTS WIZARD wł. Nowak Martyna, Paździerkiewicz Alicja
3.samoyed CARLOS Jon Dori Grinol, wł. Hryc Jan
4.siberian husky FREEZE YOU OUT Alpine Mist wł. Mucha Dominik

Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia Francisco Ruiz Rodriguez
1.samoyed De Villaodon SNOWY SYMPHONY wł. Majchrowska Beata
2.alaskan malamute IDAHO z Klanu Wydry wł. Wydra Elżbieta
3.karelski pies na niedźwiedzie INDY Pikimusta wł. Binek-Kasperkowiak Martyna
4.siberian husky SNOW SHADE EMMA OF TAKUNA wł. Wydra Justyna

Najlepszy Weteran – sędzia Ewa Szeliga-Szeremeta
1.akita UTTORI z Bambusoveho haje wł. Mikulkova Bożena
2.samoyed GLOW ARCTIC STAR Yoshi&Us wł. Lenarczyk-Małecka Iwona
3.basenji BUNDUSTAR African Elite wł. Chudzińska Krystyna
4.szpic mały kolorowy współczesny PAPAJA z Niedźwiedziej Gawry wł. Ugarynko-Osikowicz Bogna

Najlepszy Nordycki Pies Zaprzęgowy – sędzia Britt Nyberg
1.samoyed GLOW ARCTIC STAR Yoshi&Us wł. Lenarczyk-Małecka Iwona
2.alaskan malamute CANDY z Śnieżnej Doliny wł. Rybicka Danuta, Niemczyk Ewa

Najlepszy Nordycki Pies Myśliwski – sędzia Francisco Ruiz Rodriguez
1.elkhund szary Valor REBEL QUEEN av Dandee wł. Nosal Joanna
2.karelski pies na niedźwiedzie KARHU Thorvalta wł. Grossek Beata

Najlepszy Nordycki Pies Pasterski i Stróżujący – sędzia Ewa Szeliga-Szeremeta
1.suomenlapinkoira JARVI KORPPI Albus wł. Kowol Andrzej

Najlepszy Szpic Europejski – sędzia Dusan Paunovic
1.szpic miniaturowy pomeranian TIP TOP Premiera Poland wł. Borkowska-Grochala Bożena
2.szpic wilczy BAJKOWA Zbyszkowisko wł. Rojewscy Małgorzata i Zbigniew
3.szpic mały kolorowy współczesny PAPAJA z Niedźwiedziej Gawry wł. Ugarynko-Osikowicz Bogna
4.szpic średni biały GANDALF WHITE aus dem Noren wł. Balowska Edyta

Najlepszy Szpic Azjatycki i Ras Pokrewnych – sędzia Britt Nyberg
1.akita amerykańska I’M YOUR SWEET HEART Pearl River wł. Krawczyk Sebastian
2.akita KAZUMI GO Hajimari wł. Kardasz Karolina
3.chow chow Grand Voyage VIRDZHIL wł. Leśniak Magdalena
4.kishu Daiki Go Gentle Heart wł. Navratilova Nikola i Milos

Najlepszy Pies Ras Pierwotnych – sędzia Francisco Ruiz Rodriguez
1.basenji Meisterhaus LIVE’N IT UP wł. Paździerkiewicz Alicja
2.pies faraona Cava Whispering Sand wł. Krajewska Karolina
3.nagi pies meksykański miniaturowy JACOH de Korrantoh wł. Kozica Marta

Najlepszy Pies Myśliwski Ras Pierwotnych – sędzia Ewa Szeliga Szeremeta
1.cirneco dell’Etna OLLY wł. Skrzypnik Anna

BEST IN SHOW - WYBÓR NAJPIĘKNIEJSZEGO PSA KLUBOWEJ WYSTAWY Katowice 2017 - sędzia Andrzej Kaźmierski
1.szpic miniaturowy pomeranian TIP TOP Premiera Poland wł. Borkowska-Grochala Bożena
2.basenji Meisterhaus LIVE’N IT UP wł. Paździerkiewicz Alicja
3.akita amerykańska I’M YOUR SWEET HEART Pearl River wł. Krawczyk Sebastian
4.samoyed GLOW ARCTIC STAR Yoshi&Us wł. Lenarczyk-Małecka Iwona